نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22502
زمان انتشار: 24 دی 1399 10:40:00

تصاویر جاسوسی از نسل بعدی فورد رنجر

این تصویر اولین نگاه اجمالی ما به نسل بعدی فورد رنجر است.
تصاویر جاسوسی از نسل بعدی فورد رنجر

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، جهت عمودی برای چراغ های جلو چشمگیرترین تغییر طراحی در جلو است. طراحی ظاهری بلافاصله F-150 به روز شده را تداعی می کند.


بقیه بدنه وانت زیر لایه های استتاری مخفی است. انتظار داشته باشید که شکاف عمودی در مرکز جلو پنجره مانند آنچه در این وانت قرار دارد، باشد. فاشیای تحتانی نیز به غیر از چراغ های مه شکن در گوشه ها به همین ترتیب پنهان است.

رنجر استتار شده در این عکس ها شباهت اندکی با گزارش های ادعا شده از سال 2019 دارد. شاید این عکس ها واقعاً نکته خوبی در مورد انتظار از محصول نهایی باشد. خطوط کابین نسبت به آنچه در F-150 جدید است، گردترند.

در قسمت عقب نمایی از لامپ هایی که قسمت چراغ عقب آنها در قسمت بالا روشن است ارائه می شود. با قضاوت بر اساس این تصاویر، به نظر می رسد چراغ های ترمز ناحیه تحتانی را اشغال کرده اند. استتار بقیه طرح درب عقب را پنهان می کند.

از نظر مکانیکی، شایعه ای مبنی بر اینکه رنجر ممکن است یک پیشرانه پلاگین هیبریدی جدید متشکل از یک موتور چهار سیلندر 2.3 لیتری توربوشارژ و یک اتوماتیک 10 سرعته دریافت کند، منتشر شده است. علاوه بر این، بازارهای خارج از ایالات متحده گزینه های موتور دیزلی را دارند.

در حال حاضر، انتظار داریم که رنجر در سال 2022 رونمایی شود.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس