نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22503
زمان انتشار: 24 دی 1399 10:43:00

جاسوسی از مرسدس SL مدل 2022 با پوشش استتار

سال 2021 باید سالی باشد که مرسدس بنز از نسل جدیدی از SL رونمایی می کند.
جاسوسی از مرسدس SL مدل 2022 با پوشش استتار

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، منظور ما از نام تجاری جدید، طراحی جدید، فناوری های جدید و پیشرانه های جدید است. رودستر هنوز در مرحله توسعه است و این آخرین عکس های جاسوسی است که پیشرفت های آن را تاکنون نشان می دهد.


خوشبختانه، مرسدس شروع به آزمایش خودروهایی می کند که کمتر از نمونه های اولیه جاسوسی شده اند. این یکی هنوز از روکش استتاری روی تمام بدنه برخوردار است اما برخی از قسمت های خودرو بیشتر از قبل در معرض دید قرار دارند.

در جلو، جلوپنجره تا حدی قابل مشاهده است و قسمت پایین سپر، دیفیوزر را با وضوح بیشتری نشان می دهد. نکات اگزوز چهارگانه نیز در این نمونه اولیه متفاوت است، اگرچه در این مرحله نمی توان گفت که این تنظیم نهایی است یا نه.

SL جدید طراحی الهام گرفته از300 SL اصلی را با پیشرانه های پیشرفته و فناوری های شاسی که مستقیماً توسط آ ام جی ساخته شده اند ترکیب خواهد کرد.

این مدل، یک موتور V8 توئین توربو را با یک موتور الکتریکی برای خروجی سیستم 800 اسب بخار (596 کیلووات) و 738 پوند فوت (1000 نیوتن متر) گشتاور جفت می کند. به لطف یک موتور V8 توئین توربو بدون پشتیبانی الکتریکی و حداکثر قدرت 612 اسب بخار (453 کیلووات) تجربه ناب تری را تجربه خواهد کرد.

فروش اوایل سال 2022 آغاز نخواهد شد.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس