نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22508
زمان انتشار: 25 دی 1399 10:54:00

همکاری هیوندای برای تولید خودروی اپل

آخرین شایعات در مورد خودروی اپل حاکی از آن است که این غول فناوری در آستانه توافق با هیوندای برای تولید این خودرو است.
همکاری هیوندای برای تولید خودروی اپل

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، این مشارکت می تواند تا ماه مارس کامل شود و تولید این خودرو در سال 2024 آغاز خواهد شد.


هیچ یک از این شرکت ها درمورد شایعه جدید توضیحی نداده اند، اما اطلاعات به طور کلی با گزارشی که اخیراً در مورد همکاری هیوندای و اپل ارائه شده مطابقت دارد. در آن زمان، مذاکرات هنوز در مراحل اولیه بودند. هیوندای تایید کرد که مذاکرات در حال انجام است.

کره در ابتدا گزارش داد که هیوندای و اپل قصد دارند خودروی جدید را در کارخانه کیا بسازند یا کارخانه جدیدی را با ظرفیت 400 هزار وسیله نقلیه در سال در ایالات متحده ایجاد کنند. حدود 100 هزار نفر در این سرمایه گذاری مشترک هستند.

گزارش اولیه ادعای این مدل را برای اولین بار در سال جاری ممکن کرد. اگرچه، پیش نمایش خودرو ممکن است در سال 2022 به نمایش در بیاید، بنابراین شاید اطلاعات کمی در مورد اطلاعات قبلی وجود داشته باشد.

بعداً اطلاعاتی به دست آمد که نشان می داد اپل مهندسان برجسته قبلی تسلا را برای این پروژه استخدام کرده است. با این حال، این گزارش ادعا می کند که این مدل پنج تا هفت سال فاصله دارد و احتمالاً یک خودروی الکتریکی است، زیرا موتور درونسوز با آنچه در حال حاضر به معنای پیشرفته بودن خودرو است، متناسب نیست. نرم افزار پیشرفته نیز برای مطابقت با انتظارات مشتری اجباری به نظر می رسد.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس