نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22513
زمان انتشار: 27 دی 1399 10:49:00

بازگشت محدودیت های ترافیکی در جاده های مازندران

رییس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت های ترافیکی از امروز تا دوشنبه در جاده های هراز، کندوان و سوادکوه اعمال می شود.
بازگشت محدودیت های ترافیکی در جاده های مازندران

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو،رییس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت های ترافیکی از امروز تا دوشنبه در جاده های هراز، کندوان و سوادکوه اعمال می شود.

سرهنگ علیرضا قدمی با بیان اینکه در چند روز گذشته خودروهای بسیاری با وجود وضعیت خاص کرونایی وارد این استان شمالی شدند، گفت: طرح محدودیت های ترافیکی پس از هفته ها دوباره از امروز در جاده های مازندران اجرا می شود.


او با بیان اینکه هم اکنون آمد وشد خودرو‌ها در جاده‌های هراز، چالوس، سوادکوه، کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان است، افزود: از سه شنبه هفته قبل تا صبح امروز ۷۲۰۰ خودرو به شهرهای خود برگشت داده و همچنین در این مدت ۳۴۰۰ دستگاه جریمه شدند.


اعمال محدودیت در جاده هراز

رییس پلیس راه مازندران گفت: تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ صبح روز‌های شنبه و یکشنبه ۲۷ و ۲۸ دی ماه تا ساعت ۲ بامداد روز بعد در جاده هراز ممنوع و تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز یکشنبه ۲۸ دی ماه تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از رودهن به آمل ممنوع است.


سرهنگ قدمی افزود: همچنین از ساعت ۱۵ روز یکشنبه ۲۸ دی ماه تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از آب اسک به رودهن به صورت یک طرفه خواهد شد.


محدودیت ترافیکی جاده کندوان

رییس پلیس راه مازندران گفت: تردد خودرو‌ها در محور کندوان از ساعت ۱۲ ظهر فردا یکشنبه ۲۸ دی تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از کرج به شمال ممنوع بوده و ازساعت ۱۵ تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از مرزن آباد به کرج یک طرفه خواهد شد.


محدودیت ترافیکی محور سوادکوه


سرهنگ قدمی افزود: تردد انو‌اع تریلر و کامیون‌ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۸ دی ماه از مسیرشمال به جنوب محور سوادکوه ممنوع است.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس