نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22790
زمان انتشار: 16 فروردین 1400 11:35:00

آغاز عرضه آئودی Q4 E-Tron در 14 آوریل

اولین عرضه رسمی آئودی Q4 E-Tron در 14 آوریل 2021 انجام می شود.
آغاز عرضه آئودی Q4 E-Tron در 14 آوریل

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، ازQ4 E-Torn اسپرتبک مفهومی که سال گذشته معرفی شد، چندین عکس جاسوسی به صورت آنلاین منتشر شدند.


اعتقاد بر این بود که مدل متعارف تر زودتر عرضه می شود، در حالی که مدل اسپرتبک بعداً عرضه می شود. اما آخرین تیزر تبلیغاتی آئودی در فیس بوک به ما چیز دیگری می گوید زیرا هر دو مدل در 14 آوریل 2021 وارد بازار می شوند.

به عنوان یک مدل کاملا الکتریکی و یک مدل لوکس، نباید تعجب کنید که Q4 E-Tron با یک کابین پر از فناوری ارائه می شود. کابین خلبان مجازی آئودی همراه با صفحه نمایش لمسی استاندارد 10.1 اینچی MMI ارائه می شود. یک صفحه نمایش لمسی 11.6 اینچی به عنوان گزینه ارائه می شود که بزرگترین صفحه نمایش واقعی یک آئودی هنگام عرضه خواهد بود. این خودرو همچنین با واقعیت افزوده آئودی وارد بازار خواهد شد و در همان راستا با دستیار صوتی "هی، آئودی" پیکان ها، نقاط شروع و توقف و موارد دیگر را روی شیشه جلو نمایش می دهد.

آئودی همچنین تأیید کرد که خریداران می توانند چرم ناپا سنتی، مصنوعی یا کامل را به عنوان گزینه های Q4 E-Tron انتخاب کنند. پوشش چرمی مصنوعی با دینامیکا ترکیب می شود - ماده ای جزئی که مانند جیر به نظر می رسد.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس