نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22791
زمان انتشار: 16 فروردین 1400 11:37:00

مرسدس بنز EQS ممکن است تسلا مدل S را شکست دهد

مرسدس بنز اعلام کرد که EQS دارای برد تا 700 کیلومتر است.
مرسدس بنز EQS ممکن است تسلا مدل S را شکست دهد

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، فکر می کردیم تسلا مدل S دارای بسته باتری 100 کیلووات ساعت است. اکنون، این خودروساز آلمانی می گوید که EQS با باتری 108 کیلووات ساعت خود می تواند تا 770 کیلومتر کار کند و طبق اسناد EPA، مدل S برد بلند دارای 103.892 کیلووات ساعت است. این بدان معنی است که به 4.43 مایل در کیلووات ساعت دست می یابد، در حالی که مدلS ، 3.97 مایل در کیلووات ساعت دارد.


اعداد جدید مربوط به برد EQS از نشست سالانه دایملر ظاهر شد. آنها تحت چرخه WLTP بیان می شوند، که به طور کلی بسیار خوش بینانه است. اعداد EPA تا زمانی که ادموندز آزمایش های دامنه خودروی اکتریکی خود را در دنیای واقعی انجام نداد، قابل اعتمادتر شناخته می شد و کشف کرد که اکثر خودروهای تسلا که آزمایش شده اند نمی توانند آنها را برآورده کنند. تسلا روش دقیق تری را برای محاسبه دامنه و ارائه اعداد بهتر مانند آئودی انتخاب می کند.

تسلا در حال حاضر خبر می دهد که مدل S می تواند 412 مایل برد داشته باشد. این به عنوان یک تخمین گزارش می شود، نه به عنوان تاییدی از EPA. ما فرض خواهیم کرد که اعداد اروپایی همان هایی هستند که تسلا معتقد است در چرخه WLTP به آن دست خواهد یافت. اگر چنین نبود، شرکت نباید آنها را در اروپا ارائه دهد.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس