نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 229
زمان انتشار: 15 اردیبهشت 1397 13:47:00

چرا انتشار مجلات ماشین و نوآور اردیبهشت97 به تاخیر افتاد؟

در شماره اسفند ماه 96 در سرمقاله مجله ماشین نوشته بودیم که: «با افزایش نرخ ارز و بالا رفتن قیمت کاغذ و سایر لوازم چاپ، ادامه کار برای ما سخت‏ تر شده است». حالا به طور خلاصه می‏گوئیم که : ادامه کار باز هم سخت و سخت‏ تر شده است ...
چرا انتشار مجلات ماشین و نوآور اردیبهشت97 به تاخیر افتاد؟

 مجله ماشین/ طی ماه گذشته مشکلات فراوانی در راه چاپ مجلات ماشین و نوآورپیش آمد که برخلاف گذشته انتشار با تاخیر انجام گردید و این به لحاظ یک سری مشکلات اقتصادی متاثر از نوسان نرخ ارز و در پی آن افزایش هزینه ها بویژه مشکل در تامین کاغذ مصرفی با قیمت مناسب بود که به ناچار مجبور به تغییر ساختار درون سازمانی و کوچک کردن تشکیلات کاری شده ایم. 

البته کم‏لطفی برخی از نمایندگان فروش و پخش مجلات ماشین و نوآور که در پرداخت بدهی ها تاخیر دارند نیز مزید بر علت شده است ! 
از سوی دیگرعدم توجه جوانان به مطبوعات چاپی و روی آوردن ایشان به فضای مجازی از مواردی است که ادامه کار ما را مشکل می‏کند. 
لذا برخلاف رویه رایج انتشار مجلات ماشین و نوآورطی سالهای اخیر، به ناچار مجبور به تغییر ساختار درون سازمانی و کوچک کردن تشکیلات کاری شده‏ایم تا بتوانیم کار را ادامه دهیم. 
از خدای مهربان می‏خواهیم که به ما «توان» مضاعف عنایت فرماید تا در انجام کار خطیر فرهنگیمان توفیق حاصل کرده و برای ادامه کار، به توجه و کمک شما دوستان مجلات ماشین و نوآور نیاز داریم تا بتوانیم مانند گذشته بصورت مستمر و پرقدرت به راهمان ادامه دهیم. ان‏شاءا...
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس