نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23276
زمان انتشار: 10 مرداد 1400 11:34:00

شورولت تریل بلیزر تریم پایه را برای مدل 2022 از دست می دهد

تریل بلیزر که بین تراکس و اکوایناکس قرار دارد، در حال حاضر یکی از پرفروش ترین پلاک های شورلت است.
شورولت تریل بلیزر تریم پایه را برای مدل 2022 از دست می دهد

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، این تابستان در واقع یکی از پر فروش ترین مدل های بازار آمریکا بود و احتمالاً می توان فرض کرد که قیمت اولیه آن کمتر از 20 هزار دلار است، نقش بسیار مهمی داشته باشد. با این حال، برای سال مدل 2022، دیگر نمی توانید یک تریل بلیزر جدید با قیمت زیر 20 دلار خریداری کنید.


اطلاعاتی در مورد سال مدل جدید کراس اوور ساب کامپکت به دست آمده است و نشریه گزارش می دهد که مدل پایه تریل بلیزر L متوقف شده است. این بدان معناست که مقرون به صرفه ترین قیمت تریل بلیزر، 22 هزار و 795 دلار خواهد بود. قبلاً تریم L قبل از هزینه مقصد، 19 هزار دلار قیمت داشت.

به غیر از چند رنگ جدید بیرونی و افزودن فرمان گرم شونده برای تریم های بالاتر، مدل سال 2022 تغییر چندانی نکرده است. همچنین یک بسته تریلر و ریل های متقاطع در دسترس خواهد بود.

شاید کمی ناامید کننده باشد که از این به بعد دلار تریل بلیزر با قیمت زیر 20 هزار در دسترس نخواهد بود اما حقیقت این است که به هر حال یک انتخاب محبوب نبود. این خودرو اغلب از مشوق های شورلت حذف می شد و تریم های گران تر به طور کلی معاملات بهتری از نظر تجهیزات استاندارد برای این مقدار هزینه بودند.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس