نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23472
زمان انتشار: 14 شهریور 1400 11:46:00

انسداد جاده کندوان

جاده کندوان از صبح امروز بمدت ۳روز مقطعی برای عملیات راهسازی و اصلاح ترانشه بسته شد.
انسداد جاده کندوان

 سرپرست پلیس راه مازندران با بیان اینکه جاده کندوان از ساعت ۸ صبح تا ۱۷ امروز برای تعمیرات بسته شد گفت: این جاده برای انجام تعمیرات نیز فردا و پس فردا در همین ساعت‌های اعلام شده بسته می‌شود.سرهنگ عبادی با بیان اینکه تعمیرات محور کندوان تا ۲۰شهریور ادامه دارد، افزود: رانندگان در این مدت برای تردد از جاده‌های جایگزین هراز و سوادکوه استفاده کنند.


او گفت:آمد وشد خودرو‌ها هم اکنون در جاده‌های هراز، سوادکوه، کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان است.


سرهنگ عبادی با بیان اینکه طرح محدودیت ورود خودرو‌های غیربومی به استان همچنان ادامه دارد، افزود: ماموران مستقر در مبادی ورودی استان، فقط به خودرو‌های دارای مجوز از استانداری ها، فرمانداری‌ها و راهور ناجا را اجازه ورود به مازندران می‌دهند.


سرپرست پلیس راه مازندران گفت: ماموران پلیس راه و دوربین‌ها از ابتدای امسال تاکنون ۱۰۶ هزار و ۴۷۶ دستگاه خودرو را در جاده‌های مازندران، جریمه کرونایی کردند و بیش از ۷۷ هزار دستگاه خودرو را از مبادی ورودی استان برگشت دادند.


او با انتقاد از رعایت نکردن شیوه نامه‌های بهداشتی مقابله با کرونا توسط شهروندان استان گفت: روز‌های چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه هفته گذشته در جاده‌های ییلاقی محور کیاسر، هراز و سوادکوه شاهد حجم بالایی از خودرو‌ها با پلاک بومی و ترافیک‌های سنگین بودیم که تا ۳ بامداد روز شنبه ۱۳ شهریور ادامه داشت.


سرهنگ عبادی افزود: اگر این روند همچنان در هفته‌های آینده هم ادامه یابد، ویروس منحوس کرونا دوباره تمامی نقاط استان را در وضعیت قرمز قرار خواهد داد.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس