نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23514
زمان انتشار: 22 شهریور 1400 13:41:00

به روز رسانی بی ام و M4 با رنگ سبز نعناعی و رینگ های برنز

در نمایشگاه IAA امسال در مونیخ چیزهای زیادی برای دیدن وجود داشت، از جمله یک خودروی شهری قابل بازیافت بی ام و، تعدادی مدل الکتریکی مرسدس بنز و یک کانسپت مسابقه ای جدید پورشه.
به روز رسانی بی ام و M4 با رنگ سبز نعناعی و رینگ های برنز

به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو /  در نمایشگاه IAA امسال در مونیخ چیزهای زیادی برای دیدن وجود داشت، از جمله یک خودروی شهری قابل بازیافت بی ام و، تعدادی مدل الکتریکی مرسدس بنز و یک کانسپت مسابقه ای جدید پورشه.

 
 اما یکی از مواردی که احتمالاً در طبقه نمایش آن را ندیده اید، این خودروی فوق العاده بی ام و M4 کامپتیشن است.

بی ام و M4 کامپتیشن تازه در گوشه ای از تأسیساتی که بی ام و آن را "M تاون" می نامد قرار دارد و دارای رنگ سبز نعنایی و چرخ های برنزی 20 اینچی است. هر دوی این گزینه ها به عنوان بخشی از خط سفارشی سازی گسترده بی ام وهستند که به همراه بیش از 130 گزینه رنگ دیگر و هشت گزینه مختلف چرخ در دسترس خواهند بود.

این بی ام و M4 کامپتیشن علاوه بر رنگ و چرخ های چشم نواز، دارای اسپلیتر جلو جدید از جنس فیبر کربن، سپر عقب بازسازی شده، بال عقب و لبه های جانبی منحصر به فرد است که همه آنها از فیبر کربن استفاده شده اند. هر یک از این گزینه ها از طریق کاتالوگ قطعات عملکرد بی ام و Mدر دسترس است که شامل ارتقاء سطوح صندلی داخلی و قطعات تزئینی نیز می باشد.
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس