نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23515
زمان انتشار: 22 شهریور 1400 13:45:00

آزمایش های تونل باد بوگاتی سنتودیچی از نیروهای طبیعی پیشی گرفت

بوگاتی سنتودیچی سرعت باد را بیشتر از حتی قوی ترین طوفان ها تجربه می کند.
آزمایش های تونل باد بوگاتی سنتودیچی از نیروهای طبیعی پیشی گرفت

 به گزارش خبرخودرو، بوگاتی برای نشان دادن میزان کار مورد نیاز برای ساخت یک محصول در سطح بوگاتی، جزئیاتی در مورد آزمایش تونل باد در تولید محدود سنتودیچی منتشر کرد که جذاب است.


تونل باد مورد نیاز برای آزمایش محصولات بوگاتی بسیار شبیه به بوگاتی بسیار قدرتمند و کمیاب است. این تونل باد از یک پروانه به قطر 8.0 متر استفاده می کند و از یک موتور 9172 اسب بخار (6840 کیلووات) نیرو می گیرد تا سرعت باد ثابتی برابر با 186 مایل در ساعت (300 کیلومتر در ساعت) ایجاد کند. از آنجا که حداکثر سرعت بوگاتی سنتودیچی 236 مایل در ساعت (380 کیلومتر در ساعت) است، این آزمایش تونل باد برای اطمینان از ثبات خودرو در سرعت بسیار مهم است.
 

در این سرعت باد، ایمنی بسیار مهم است. بوگاتی توضیح می دهد: "محورهای محرک پیش از آزمایش برچیده می شوند تا از انتقال هرگونه نیرو به چرخ ها جلوگیری شود. سپس خودرو بدون چهار پین کوچک در زیر بدنه ثابت می شود و ارتفاع آن مطابق برنامه آزمایش متفاوت است."

در حین آزمایش تونل باد، مهندسان بوگاتی تغییرات کوچکی در آیرودینامیک سنتودیچی انجام می دهند تا نتایج را اندازه گیری کرده و داده های مورد نیاز برای نهایی شدن طراحی این هایپرکار منحصر به فرد را جمع آوری کنند. سنتودیچی در تونل باد با سرعت های مختلف مورد آزمایش قرار می گیرد تا از پایداری هایپرکار بدون توجه به سرعت آن در حین رانندگی پایدار اطمینان حاصل شود.
نظرات بینندگان
|
امیر
|
22 شهریور 1400 15:17:21
1
0
من خودم عاشق این ماشینم واقعا قشنگ و عالیه🤤❤⚪
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس