نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 236
زمان انتشار: 20 اردیبهشت 1397 11:25:00

روزشماری برای تولید نسل نو فولکس واگن گلف

تولید نسل هشتم گلف از اواخر ماه ژوئن سال 2019 آغاز می‏شود و محل اصلی تولید آن کارخانجات فولکس واگن در ولفزبورگ آلمان خواهد بود.
روزشماری برای تولید نسل نو فولکس واگن گلف

 مجله ماشین/  میزان سرمایه‏گذاری فولکس واگن برای تولید هشتم گلف به میزان حدود 2/2 میلیارد دلار بالغ می‎گردد. 120 قطعه‏ساز برای تأمین قطعات نسل هشتم به همکاری دعوت شدند.

فولکس‏واگن در ساخت پلت‏فرم MQB از مواد سبک وزن‏تری استفاده کرده که این امر کاهش 50 کیلوگرمی وزن نسل آتی گلف را به همراه دارد. سیستم برقی 48ولتی و سامانه حرکتی هیبریدی به احتمال زیاد در این نسل برای گلف به صورت استاندارد در آیند.
تغییرات ظاهری در نسل هشتم گلف طیف وسیعی از موارد را دربر می‏گیرد که از بارزترین آنها می‏توان به ترکیب و شکل ظاهری چراغ‏های بزرگ جلو و درپوش موتور اشاره نمود. 
برای نسل هشتم پیشرانه‏های متنوعی در‏نظر گرفته شده که از جمله آنها می‎توان به نمونه بنزینی  4 سیلندر به حجم 5/1 لیتر و مجهز به توربوشارژر و موتور دیزلی با حجم مشابه اشاره کرد. تیپ‏های مختلفی برای گلف نسل هشتم در نظر گرفته شده که مدل‏های GTR و R از انواع چابک‎تر آن هستند و توان تولیدی آنها 250 و 350 اسب‏بخار است. نوع هیبریدی Plug-In تحت عنوان GTE نیز در برنامه تولید و عرضه قرار دارد.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس