نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23719
زمان انتشار: 26 مهر 1400 10:38:00

بی ام و M2 مسابقه ای مدل 2023 در پیست نوربورگ جاسوسی شد

بی ام و سری 2 جدید کوپه را در اوایل ماه جولای رونمایی کرد و با این حال ما قبلاً تعداد زیادی از عکس های جاسوسی از M2 را مشاهده کرده ایم.
بی ام و M2 مسابقه ای مدل 2023 در پیست نوربورگ جاسوسی شد

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، معتقدیم این یک M2 معمولی نیست، اما در واقع، نسخه داغ مسابقه قرار است بعداً ارائه شود. این خودرو با سیستم اگزوز دارای نوک های چهارگانه به مراتب در مقایسه با M2 استاندارد بزرگتر است.


اگرچه ما دید واضحی از فضای داخلی نداریم، اما از برخی زوایا، به نظر می رسد نمونه اولیه دارای صندلی های سطلی کربنی است. همچنین، چرخ ها بزرگتر به نظر می رسند (20 اینچ) و به نظر می رسد خودروی آزمایشی کمی پایین تر از M2 های قبلی است که در ماه های اخیر تحت آزمایش قرار گرفته بودند.

همه آخرین نسخه های سری 2 کوپه تا کنون منحصراً با جعبه دنده اتوماتیک حتی M240i-ارائه می شود، اما این امر با M2 تغییر می کند زیرا تصور می شود که دارای سه پدال است.

در حالی که کوپه M به صورت اختیاری با xDrive ارائه می شود، شایعات می گویند بی ام و M2بعدی را تنها با طرح دیفرانسیل عقب به فروش می رساند تا وزن آن کم نشود. انتظار می رود گیربکس اتوماتیک نیز در دسترس باشد.

انتظار طولانی خواهد بود زیرا شایعات می گویند تولید M2 معمولی تا دسامبر 2022 رونمایی نمی شود و منطق به ما می گوید که کامپتیشن بعداً در سال 2023 از راه می رسد. بدنه نقره ای بی ام و احتمالاً چند ماه دیگر از کوپه سنگین رونمایی می کند. بنابراین در تابستان آینده یا حتی زودتر به دنبال اولین نمایش رسمی باشید.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس