نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23725
زمان انتشار: 28 مهر 1400 10:26:00

جاسوسی از تکنولوژی بالای جنسیس G90

چند ماه از آزمایش نسل بعدی جنسیس G90 می گذرد. حالا جاسوسان توانستند نگاهی اجمالی به داخل کابین آن داشته باشند.
جاسوسی از تکنولوژی بالای جنسیس G90
به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، این یک سدان کاملاً بزرگ است و به نظر می رسد فضای زیادی برای سرنشینان عقب در نظر گرفته شده است. صندوق عقب به اندازه کافی بزرگ به نظر می رسد که می تواند چمدان زیادی یا چند کیف گلف را در خود جای دهد.

نگاه اجمالی به فضای داخلی نشان می دهد که G90 از فناوری کاملی برخوردار است. یک خوشه ابزار دیجیتال وجود دارد که نشان می دهد آیا سنسورهای خودرو چیزی را تشخیص می دهند یا خیر.

در بالای کنسول مرکزی یک صفحه نمایش منظره گرا وجود دارد. این صفحه نمایش به اندازه آنچه که رقبا در خودروهای لوکس خود نصب می کنند، بزرگ به نظر نمی رسد. در زیر سیستم اطلاعات و سرگرمی، دریچه گسترده ای وجود دارد.

سیستم HVAC دارای صفحه نمایش جداگانه خود است. دکمه های فیزیکی در بالای قاب وجود دارد. سوئیچ راک برای تغییر دما در سمت راست قابل مشاهده است. احتمالاً یکی در طرف دیگر نیز وجود دارد، اما یک تبلت مانع از دیدن آن می شود.

گفته می شود که قدرت از پیشرانه 6 سیلندر 3.5 لیتری V6 در GV80 با دو توربوشارژر تامین می شود. در کراس اوور، 375 اسب بخار (280 کیلووات) و 391 پوند فوت (530 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند. ظاهراً نسخه الکتریکی بعداً عرضه می شود.

ما در ابتدا انتظار داشتیم G90 جدید را قبل از پایان سال 2021 ببینیم و برای سال 2022 به فروش برسد. جنسیس همچنان به خودرو فعلی برای سال 2022 پایبند است. به دنبال نسخه نسل بعدی باشید که برای فروش در مدل 2023 عرضه می شود. 

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس