نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23736
زمان انتشار: 29 مهر 1400 10:37:00

تویوتا 3.4 میلیارد دلار سرمایه گذاری مرتبط با باتری را در ایالات متحده اعلام کرد

تویوتا امروز از سرمایه گذاری 3.4 میلیارد دلاری (380 میلیارد ین) در باتری های خودرو در ایالات متحده تا سال 2030 خبر داد.
تویوتا 3.4 میلیارد دلار سرمایه گذاری مرتبط با باتری را در ایالات متحده اعلام کرد

 به گزارش مجله ماشین به قل ازخبرخودرو، این به عنوان بخشی از سرمایه گذاری جهانی 13.5 میلیارد دلار (1.5 تریلیون ین) در سیستم تامین باتری است که در ماه سپتامبر اعلام شد. در ایالات متحده، تویوتا قصد دارد این پول را برای توسعه و بومی سازی تولید باتری خودرو، از جمله خودروهای الکتریکی باتری، هزینه کند.


بخشی از فعالیت های شرکت جدید شامل کمک به تویوتا برای توسعه و توسعه بیشتر زنجیره تامین داخلی و تولید دانش مربوط به باتری های لیتیوم یونی است. این پروژه ابتدا بر تولید باتری برای خودروهای الکتریکی هیبریدی تمرکز خواهد کرد. این سازنده ژاپنی خاطرنشان می کند که تاکنون بیش از 18.7 میلیون خودرو الکتریکی (از جمله 4.5 میلیون دستگاه در ایالات متحده) فروخته است.

در حال حاضر، هیبریدها تقریباً 25 درصد از میزان فروش تویوتا در ایالات متحده را تشکیل می دهند، که انتظار می رود تا سال 2030 به حدود 70 درصد برسد. این به این دلیل است که چرا این شرکت باید به مسئله زنجیره تامین باتری بپردازد.

در ایالات متحده برنامه ای برای 1.5-1.8 میلیون خودروی الکتریکی سالانه وجود دارد. خوب، در حالی که ما از سرمایه گذاری در زمینه الکتریکی قدردانی می کنیم، نمی دانیم آیا این امر کافی خواهد بود چرا که به نظر می رسد جهان به سرعت به سمت خودروهای تمام الکتریکی می رود.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس