نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23763
زمان انتشار: 04 آبان 1400 13:18:00

اختلال در سیستم دریافت کارت سوخت پمپ بنزین ها

سخنگوی صنف جایگاه داران سوخت کشور : از ساعت ۱۱ صبح امروز در جایگاه‌های سراسر کشور اختلال در سامانه هوشمند سوخت به وجود آمده است و امکان سوخت گیری وجود ندارد.
اختلال در سیستم دریافت کارت سوخت پمپ بنزین ها

 

به گزارش مجله ماشین به نقل از شبکه خبر،سخنگوی صنف جایگاه داران سوخت کشور : از ساعت ۱۱ صبح امروز در جایگاه‌های سراسر کشور اختلال در سامانه هوشمند سوخت به وجود آمده است و امکان سوخت گیری وجود ندارد.
رضا نواز در ارتباط با شبکه خبر افزود: فعلا تا رفع مشکل، امکان سوخت گیری برای بنزین و گازوئیل آزاد وجود دارد، و با کارت سوخت امکان سوختگیری  نیست اما مردم می‌توانند مانند سابق از بنزین با نرخ آزاد جایگاه‌ها استفاده کنند.
 
وی گفت: همه متخصصین شرکت ملی پخش پالایش فرآورده‌های نفتی و مجموعه وزارت نفت در حال رفع مشکل هستند . 
 
چاغروندی مدیر شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایلام در گفتگو با خبرگزاری فارس هم در این‌باره گفت: مردم در مورد کمبود بنزین و افزایش قیمت‌ها به هیچ عنوان به شایعات توجه نکنند، ذخیره‌سازی به اندازه کافی وجود دارد.

وی ادامه داد: الان به دنبال حذف سامانه هوشمند در جایگاه‌ها و به دنبال راه‌اندازی سامانه‌ها به صورت دستی تا رفع مشکل هستیم و تجهیزات هم فراهم شده باشد که فک پلمپ کردیم و به تیم های فنی تحویل تا نصب کنند تا همه جایگاه ها فعال شوند.

گزارش ها حاکی است این اختلال در روند عرضه بنزین آزاد وجود ندارند ولی برخی پمپ‌ بنزین‌ها خدمات خود را متوقف کرده‌اند.

 

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس