نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23828
زمان انتشار: 13 آبان 1400 11:00:00

جاده‌های مازندران بارانی، مه گرفته و لغزنده

رییس پلیس راه مازندران گفت: هم اکنون جاده‌های استان بارانی، مه گرفته و لغزنده است رانندگان با سرعت مطمئنه تردد کنند.
جاده‌های مازندران بارانی، مه گرفته و لغزنده

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو،رییس پلیس راه مازندران گفت: هم اکنون جاده‌های استان بارانی، مه گرفته و لغزنده است رانندگان با سرعت مطمئنه تردد کنند.رییس پلیس راه مازندران گفت: هم اکنون آمد و شد خودرو‌ها در جاده‌های هراز، چالوس، سوادکوه، کیاسر و محدوده درون شهری پرحجم و روان است.


سرهنگ جهان تاب افزود: هم اکنون شاهد بارندگی در جاده‌های مازندران و مه گرفتگی در گردنه‌های جاده‌های کندوان محدوده، ولی آباد، هراز محدوده امامزاده هاشم، سوادکوه محدوده گدوگ و کیاسر هستیم.


او به رانندگان توصیه کرد؛ با رعایت سرعت مطمئنه و استفاده از مه‌شکن در این مسیر‌ها رانندگی کنند.


رییس پلیس راه مازندران با اشاره به پیش بینی هواشناسی درباره بارش برف در ارتفاعات استان به رانندگان توصیه کرد: تجهیزات فصل زمستان به همراه داشته و از سفر‌های غیر ضروری در جاده‌های کوهستانی مازندران خودداری کنند.


سرهنگ جهان تاب افزود: ورود خودرو‌های دارای پلاک غیربومی از شهر‌های با وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی بدون مجوز به استان همچنان ممنوع بوده و ماموران پلیس مستقر در ورودی‌های مازندران، فقط به خودرو‌های دارای مجوّز از استانداری‌ها، فرمانداری‌ها و راهور ناجا اجازه ورود به استان را می‌دهند.


مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.


مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که از طریق سه محور چالوس، هراز وسوادکوه به پایتخت، جاده کیاسر به استان سمنان، رامسر به استان گیلان و گلوگاه به استان گلستان متصل می‌شود.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس