نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 26
زمان انتشار: 05 آذر 1396 17:40:00

دومین نمایشگاه خودرو تهران افتتاح شد

دومین نمایشگاه خودرو تهران با حضور جمعی از مسئولین و خبرنگاران افتتاح شد. بازدید از این نمایشگاه از 6 تا 10 آذر ماه برای عموم آزاد است
دومین نمایشگاه خودرو تهران افتتاح شد

دومین نمایشگاه خودرو تهران با حضور جمعی از مسئولین و خبرنگاران افتتاح شد. بازدید از این نمایشگاه از 6 تا 10 آذر ماه برای عموم آزاد است.

به گزارش نمایندگان حاضر «مجله ماشین» در نمایشگاه، با توجه به تنوع خودروها جدید و همچنین تجربه سال قبل، پیش بینی می شود نمایشگاه امسال با کیفیت بهتری برگزار شده و استقبال مردمی از سال گذشته نیز بیشتر باشد. در این راستا میزان فضای سالن ها برای نمایش خودروهای کلاسیک افزایش یافته و اتومبیل های سلطنتی نیز به آن اضافه شده اند. همچنین در دیگر بخش ها، خودروهای جدیدی برای ورود به کشور آمادگی خود را اعلام کرده اند. اما جاذبه نمایشگاه به همین جا ختم نخواهد شد و قرار است رانندگان حرفه ای حرکات نمایشی دریفت را به نمایش بگذارند. در این بین اتومبیل فرمولاوان رنو و کانسپ زیبای پژو نیر نظر ها را به خود جلب خواهد کرد.

نمایشگاه خودرو تهران از ۶ تا ۱۰ آذرماه، در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸ پذیرای بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان خواهد بود.

 

تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس