نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 263
زمان انتشار: 30 اردیبهشت 1397 12:17:00

بسته هیجان‏انگیز هیوندای و فیفا با جایزه ویژه سفر به جام جهانی روسیه

سایت فیفا با همکاری کمپانی هیوندای به عنوان یکی از اسپانسرهای اصلی جام‎جهانی مسابقه‏ای ترتیب داده که جایزه ویژه آن سفر به روسیه است.
نویسنده: آرش راهبر
بسته هیجان‏انگیز هیوندای و فیفا با جایزه ویژه سفر به جام جهانی روسیه
مجله ماشین/ اگر علاقه‏مند به حضور در جام جهانی روسیه هستید، اما پول این سفر گرانقیمت را ندارید سری به سایت فیفا بزنید تا شاید در فهرست برندگان خوش شانس جام‎جهانی قرار بگیرید. ماجرا از این قرار است که در بخشی از سایت فیفا از طرفداران فوتبال در جهان خواسته شده تا به شیوه‏ای خلاقانه برای تیم محبوبشان یا حتی برای همه تیم‏ها شعاری طراحی کنند و تصویری از خود را نیز ضمیمه آن نمایند و برای درگاه اینترنتی فدراسیون جهانی فوتبال بفرستند. همه شعارها و ایده‏های خلاقانه بررسی اولیه خواهد شد و 32 نفر از خلاق‏ترین افراد از سوی داوری نهایی به عنوان نفرات برتر انتخاب می‏شوند. کمپانی هیوندای در کمپینی با شعار «آنجا خواهید بود» برنامه جالبی را برای هواداران فوتبال تدارک دیده است. 
فیفا وعده داده که شعار نفرات برگزیده روی اتوبوس تیم مورد نظر حک خواهد شد و علاوه بر این دو بلیت سفر به روسیه از نزدیک‏ترین فرودگاه به محل زندگی برنده، 2 بلیت برای تماشای یک بازی (البته به انتخاب فیفا) از تیم محبوب نفر برنده و 4 شب اقامت در یک هتل 4 ستاره نیز به هر برنده و یک میهمانش هدیه خواهد کرد. برنده‏ها حتی می‏توانند یک بار در خودروهای ویژه اسکورت تیم محبوبشان بنشینند و تیم را تا ورزشگاه همراهی کنند. 
علاوه بر این برای نفرات دوم در این مسابقه جذاب نیز جوایزی در نظر گرفته شده. فیفا به 32 نفری که شعارشان به رتبه دوم دست یافته، 32 توپ تل‏استار آدیداس که توپ رسمی مسابقات است هدیه خواهد کرد و علاوه‎بر این، کمپانی هیوندای نیز به این فهرست هدیه‏ای با نشان کمپانی‏اش اعطا خواهد نمود که ممکن است شامل لوازم جانبی خودرو یا حتی توپی منقش به آرم تجاری این کمپانی باشد. به نظر می‏آید این مسابقه با استقبال بسیار از سوی هواداران پرشمار فوتبال در جهان مواجه شود. طبیعتا طرفداران ایرانی هم می‏توانند با مراجعه به سایت فیفا، خلاقیت ذهنی خود را در زمینه حمایت از تیم ملی محک بزنند.

 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس