نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 281
زمان انتشار: 10 خرداد 1397 12:02:00

تیون زیبای آئودی RS5 توسط ABT

خودروی آئودی RS5 کوپه از آن دست خودروهایی به حساب می آید که همواره مورد توجه تیونرها قرار می گیرد.
نویسنده: فردین محمدسور
تیون زیبای آئودی RS5 توسط ABT
مجله ماشین / اکنون تیونر نام آشنای ABT، با تیون این خودرو، محصول منحصر به فرد RS5-R را معرفی کرده است که قرار است تنها 50 عدد از آن ساخته شود. 
این خودرو کاملا به رنگ مشکی درآمده است و به غیر از نوشته قرمز رنگ "RS5-R" در پایین جلوپنجره و بالای دیفیوزر عقب، هرچیز دیگری سیاه است. همانطور که از این تیونر انتظار می رود، کیت بدنه بیش از حد تهاجمی نیست و سعی کرده است ظاهر استاندارد خودرو حفظ شود.
کوپه تمام مشکی چشم زهره می رود
با این حال تغییرات قابل توجهی در زیر کاپوت رخ داده است. جایی که موتور 2.9 لیتری تویین توربوی V6 در حال حاضر 530 اسب بخار قدرت و 690 نیوتون متر گشتاور تولید می کند. به گفته این تیونر، شتاب صفر تا صد این خودرو معادل 3.6 ثانیه می باشد. اما نکته جالب توجه این است که تست این خودرو نشان می دهد، RS5-R می تواند تنها در عرض 3.37 ثانیه به تندی صد کیلومتر در ساعت دست یابد و خود را هم رده آئودیR8 V10  پلاس با شتاب 3.2 ثانیه ای معرفی کند. 

علاوه بر برخی جزییات در داخل و خارج کابین، اگزوزهای سفارشی این خودرو نیز از جنس فیبرکربن ساخته شده اند. در هر صورت تیونر ABT سعی کرده است تا روح خشن این خودرو را در ظاهر ساده و زیبایش به نمایش بگذارد.
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس