نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 283
زمان انتشار: 12 خرداد 1397 13:05:00

اولین سری از خودروهای بورگوارد تحویل مشتریان شد

اولین سری از خودروهای بورگوارد، شامگاه چهارشنبه طی مراسمی با حضور مسئولین شرکت کیان موتور وارنا و اصحاب رسانه تحویل مشتریان شد.
اولین سری از خودروهای بورگوارد تحویل مشتریان شد

 مجله ماشین/ علی مهریان، مدیرعامل شرکت کیان موتور وارنا در این مراسم گفت: امروز یک سال از فعالیت کیان موتور در ایران گذشته است. با توجه به تغییرات مکرر قوانین، کار بزرگی صورت گرفته و برای تحویل نخستین سری از محصولات بوگوارد زحمات فراوانی کشیده شده است. نمایندگان بورگوارد در ایران حضور دارند و فعالیت ما رصد می شود. مجوزهای لازم و تاییدیه ها طی این یک سال دریافت شده است.

در ادامه سیامک مهداوی، مدیر خدمات پس از فروش شرکت کیان موتور وارنا به صحبت پرداخت و بیان کرد: تعمیرگاه مرکزی کیان موتور وارنا در کیلومتر 9 جاده مخصوص و در شرق تهران نیز در دست راه اندازی است.
وی ادامه داد: در رشت و اصفهان نیز شعب شرکت دایر شده و درحال مذاکره برای افزودن شعب بیشتر در شهرهای مهم دیگر هستیم.مهدوی افزود: گارانتی محصولات بورگوارد 7 سال یا 150 هزار کیلومتر است.
خودروهای  BX5 و BX7 از نوع کراس اوور بوده که ظرفیت BX5 پنج سرنشین و BX7 هفت سرنشین است.بورگوارد BX7 شاسی بلندی 7 نفره مجهز به پیشرانه 2 لیتری توربو با حداکثر توان 224 اسب بخار است که از سیستم انتقال قدرت iAWD بهره می برد.کراس اوور BX5 از پیشرانه 1.8لیتری توربو با حداکثر توان 190 اسب بخار و سیستم انتقال قدرت هوشمند AWD به هر 4 چرخ بهره می برد.
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس