نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 298
زمان انتشار: 20 خرداد 1397 12:05:00

فیس لیفت رنگید 2019،کوچک ترین گونه جیپ

شرکت آمریکایی جیپ فیس لیفت جیپ رنگید را در موتورشو تورین به معرض نمایش درآورد.
نویسنده: فردین محمدسور
فیس لیفت رنگید 2019،کوچک ترین گونه جیپ

مجله ماشین/ ظاهرا رونمایی از جیپ در تورین ایتالیا امری غیر معمول به نظر می رسد. اما به یاد داشته باشید که رنگید در درجه اول در کارخانه فیات-کرایسلر واقع در ملفی ایتالیا تولید می شود. جایی که برادر ناتنی اش، فیات 500X تولید می شود.


جیپ برای فیس لیفت رنگید دوست داشتنی موتورهای جدیدی ارائه کرده است. یک خانواده جدید از موتورهای بنزینی سه و چهار سیلندر، از جمله یک نمونه 1 لیتری با 121 اسب بخار قدرت و یک نمونه 1.3 لیتری با دو قدرت متفاوت 152 و 182 اسب بخاری موتورهای جدید این خودرو را تشکیل می دهند.

از لحاظ ظاهری، تغییرات اعمال شده در نمای جلو شامل یک جلوپنجره جدید و گسترده تر و سپر جدید جلو می باشد که جای مه شکن ها و دیگر المان های داخل آن عوض شده اند. 

چراغ های جلوی دایره ای شکل کوچکتر از قبل به نظر می رسند که در تیپپ های بالاتر مجهز به LED هستند.
چراغ های LED عقب اکنون در داخل یک پلاستیک مشکی رنگ شفاف احاطه شده اند. با این حال شکل اصلی و X مانند خود را حفظ کرده اند و با تغییر گرافیک داخلی چراغ ها مواجه شده است.

درب عقب نیز مورد اصلاح قرار گرفته است و اکنون شامل یک دستگیره در خارجی می باشد که در زیر محل پلاک قرار گرفته است. سپر عقب نیز با تغییرات اندکی مواجه شده است. 

در هر صورت مدل جدید با هدف قرار دادن یک معیار جدید در بخش کراس اورهای سایز B با ترکیب قابلیت های آفرودی افسانه ای جیپ و ابعاد و استایلی مناسب برای رانندگی در شهر معرفی شده است و جیپ امیدوار است که مدل فیس لیفت، به افزایش فروش این مدل کمک کند. 
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس