نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 299
زمان انتشار: 20 خرداد 1397 12:14:00

نسخه ای خاص از دیسکاوری به مناسبت شکستن رکورد تولید

شرکت بریتانیایی لندرور، با معرفی نسخه لندمارک ادیشن از دیسکاوری اسپرت ، ضمن جشن پرفروش ترین لندرور تاریخ، سالگرد 70 سالگی برند خود را نیز جشن گرفت
نویسنده: فردین محمدسور
نسخه ای خاص از دیسکاوری به مناسبت شکستن رکورد تولید

 مجله ماشین / لندرور این نسخه خاص را در سه رنگ مشکی نارویک، خاکستری کوریس و سفید یولانگ عرضه خواهد کرد که بصورت استاندارد با سقف خاکستری کارپتین (Carpathian) تولید خواهند شد. رینگ های 19 اینچی آلیاژی منتیس (Mantis) به رنگ خاکستری تیره، تریم داخلی چرم Ebony، قطعات آلومینیومی به رنگ خاکستری تیره، سقف پانورامیک، سیستم صوتی مریدین (Meridian) و یک گرمکن فرمان از دیگر تغییرات این نسخه است.


قدرت این خودرو از یک موتور 2 لیتری توربو دیزل تامین می شود که مجموعا 180 اسب بخار قدرت و 430 نیوتون متر گشتاور تولید می کند. این نیرو از طریق یک گیربکس 6 سرعته دستی، و یا یک گیربکس 9 سرعته اتوماتیک به هر چهار چرخ منتقل می شود. یک موتور بنزینی با حجم 2 لیتر و 240 اسب بخار قدرت و 365 نیوتن متر گشتاور نیز در دسترس است که تنها با گیربکس 9 سرعته اتوماتیک عرضه خواهد شد. 
لندرور قیمت نسخه لندمارک ادیشن را معادل 70،800 دلار اعلام کرده است که از هم اکنون قابل سفارش می باشد. 

این شرکت بریتانیایی در سال 2017، توانست 126,078 دستگاه دیسکاوری اسپرت را به فروش برساند و این خودرو را تبدیل به فروش ترین مدل این کمپانی کند. 
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس