نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 302
زمان انتشار: 27 خرداد 1397 13:14:00

بازی Forza Horizon 4 معرفی شد! + تیزر تصویری

برای دوستداران گیم که عاشق خودرو هستند خبر بسیار خوبی است زیرا حضور 450 مدل خودرو از 100 برند خودروسازی و گرافیک چشم نواز به جذابیت این بازی کمک کرده اند.
نویسنده: فردین محمدسور
بازی Forza Horizon 4 معرفی شد! + تیزر تصویری

مجله ماشین/  از آن جا که نسخه اولیه Forza Horizon در قاره امریکا (ایالات متحده) ، نسخه دوم در اروپا (ایتالیا) و نسخه سوم در قاره استرالیا (استرالیا) رخ داده است، این بار سازندگان بازی برخلاف شایعات، باز هم قاره اروپا، و البته کشور انگلستان را به تصویر کشیده اند. بنابراین استودیو Playground Games ،سازنده بازی، با انتخاب انگلستان سعی کرده است که نسخه جدید این بازی از لحاظ تنوع محیطی و زیست بومی چیزی کم از استرالیا نداشته باشد.

تیزر معرفی شده درباره این بازی، یک مک لارن سنا را نمایش می دهد که قبل از تعویض خودرو با دیگر خودروهای بریتانیایی نظیر آستون مارتین ولکان و جگوار F-Type، در حال گشت و گذار در حومه شهرهای انگلستان است. 
با دیدن این تیزر قطعا از عملکرد خیره کننده این بازی تعجب خواهید کرد. یکی از ویژگی های جدید این نسخه که بسیار هیجان انگیز به نظر می رسد، سیستم تغییر فصل پویا و داینامیک بازی است که با توجه به توضیح سازنده، با تغییر شرایط آب و هوایی و فصلی در طول بازی، کنترل ماشین ها و شرایط مسابقات را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد. 
حضور 450 مدل خودرو از 100 برند خودروسازی، وضوح تصویر 4K، تنوع محیطی و زیست بومی و گرافیک چشم نواز از دیگر عواملی هستند که به جذابیت این بازی کمک کرده اند.
فورزا هورایزن 4 در تاریخ 2 اکتبر و برای سیستم عامل های Xbox One و PC عرضه خواهد شد که از هم اکنون امکان پیش خرید این بازی وجود دارد.
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس