نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 305
زمان انتشار: 27 خرداد 1397 13:21:00

وداع مدیر طراحی رولزرویس با این شرکت

گیلز تیلور از پایان کارش در رولزرویس خبر داد . رییس دپارتمان طراحی رولزرویس، گیلز تیلور، بصورت ناگهانی و با کمترین توضیحات، خودروساز لوکس بریتانیا را ترک خواهد کرد.
نویسنده: فردین محمدسور
وداع مدیر طراحی رولزرویس با این شرکت
مجله ماشین/ تیلور، مسئول طراحی فانتوم جدید، اولین شاسی‌بلند این برند یعنی کالینان، و همچنین مسئول طراحی کانسپت آینده‌نگرانه ویژن نکست 100 و گران‌ترین خودروی جهان، یعنی مدل منحصر به فرد سوئپ تیل بوده است.
وی در سال 2012 پس از 14 سال فعالیت در سمت مدیر طراحی برند انگلیسی جگوار به رولزرویس پیوست. وی سابقه همکاری با گروه PSA را نیز به مدت 5 سال در کارنامه خود دارد.
تیلور، رولزرویس را به مقصد هیچ استودیو طراحی دیگری در گروه ب‌ام‌و به‌عنوان مالک شرکت رولزرویس ترک نخواهد کرد و ترک این دپارتمان به دلیل علاقه‌مندی وی به فعالیت در کسب‌وکار جدیدی است. بنابراین احتمال حضور او در دپارتمان طراحی دیگر شرکت ها در آینده وجود دارد.
اگرچه تحت رهبری تیلور زبان طراحی رولزرویس تغییرات دراماتیکی نداشت. اما به تدریج نشانه های طراحی کلاسیک خود را مطابق با انتظارات مدرن تطبیق داد. قطعا در حال حاضر و در نسل هفتم، فانتوم جدید دارای چهره ای شایسته تر از گذشتگان خود است.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس