نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 307
زمان انتشار: 27 خرداد 1397 13:31:00

شلبی موستانگ 800 اسب بخاری سوپر اسنیک معرفی شد

فورد شلبی سوپر اسنیک 2018 خودروی جدیدی است که این شرکت آمریکایی در خاک خودش، یعنی آمریکا از آن رونمایی کرد. خودرویی که از طریق یک موتور V8 سوپرشارژر 5 لیتری، 800 اسب بخار نیرو تولید خواهد کرد!
نویسنده: فردین محمدسور
شلبی موستانگ 800 اسب بخاری سوپر اسنیک معرفی شد

 مجله ماشین/ این جانور وحشی می تواند تنها در عرض 3.5 ثانیه به تندی 100 کیلومتر در ساعت دست یابد. همچنین فورد یک نسخه 710 اسب بخاری از این مدل را نیز در دسترس قرار داده است. با این حال منطق خرید یک ماشین عضلانی، این است که طرفداران همیشه خودروی قدرتمندتر را انتخاب می کنند! 


در زیر پوست این شلبی، سیستم تعلیق و ترمزها نسبت به مدل استاندارد دست خوش تغییر قرار گرفته اند تا جوابگوی قدرت زیاد این خودرو باشند. پکیج پایه این خودرو از کالیپرهای ترمز شش پیستونه در جلو و چهار پیستونه در عقب بهره می برد که در زیر رینگ های 20 اینچی جا خوش کرده اند. 
با نگاه کردن به عکس ها می توان به چهره زیبای این مدل پی برد. از جمله تغییرات ظاهری که مدل سوپر اسنیک را از مدل استاندارد موستانگ جدا می کند می توان به کاپوت جدید، رکاب های جانبی، سپر عقب به همراه دیفیوزر، اسپویلر پیچ و تاب خورده عقب، پنجره های رنگی، کیت بدنه عریض و خطوط روی بدنه اشاره کرد.

کیت نصب شده بر روی این خودرو، در قسمت عقب افزایش 10 سانتی متری عرض بدنه را به دنبال داشته است که چهره ی استوار و مصممی به این خودرو بخشیده است. البته ناگفته نماند که کیت بدنه و خطوط روی بدنه، هر دو آپشن به حساب می آیند و بصورت سفارشی نصب خواهند شد.  
در داخل کابین این خودرو نیز تغییرات جزئی مشاهده می شود. نشانه های منحصر به فرد بر روی داشبورد، دوخت های متضاد با رنگ صندلی ها و طراحی خاص و مات سقف از جمله تغییراتی هستند که شما در پشت فرمان حس خواهید کرد.
این خودرو در تعداد محدود و با قیمت پایه 113.445 دلار عرضه خواهد شد. 
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس