نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 309
زمان انتشار: 31 خرداد 1397 11:12:00

پرچم دار جدید لکسس معرفی شد

لکسس دو نام LM350 و LM300h را در دفتر ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده به ثبت رسانده است.
پرچم دار جدید لکسس معرفی شد

 مجله ماشین/ به نظر می رسد این برند لوکس ژاپنی مدلی جدید در راه دارد چرا که این نام های جدید تاییدی بر تمایل این برند به نام LM در ایالات متحده است. لکسس هم چنین اخیرا نام های LM350 و LM300h را در فیلیپین ثبت کرده است. بنابراین این مدل جدید هر چه که باشد خارج از ایالات متحده نیز عرضه خواهد شد.

در خط تولید لکسس، حروف در علامت اختصاری خود معنای مشخصی دارند. به عنوان مثال، لکسوس LS به معنای سدان لوکس است در حالی که UX به معنای کراس اوور شهری است. بنابراین می توان گفت حرف L در نام LM به معنای لوکس باشد در حالی که مشخص نیست حرف M چه معنایی خواهد داشت.
بخش عددی نام های لکسس همیشه به ساختار نیرومحرکه مربوط است. دیگر مدل های لکسوس که با عدد 350 شناخته می شوند از موتور 3.5 لیتری V6 این خودروساز بهره می برند در حالی که خودروهای 300h از موتور 2.5 لیتری و سیستم هیبریدی بهره می برند. اگر LM ه موتور V6 این خودروساز مجهز شود می تواند به معنای بزرگ بودن این خودرو باشد که در نتیجه می تواند یک کراس اوور یا شاسی بلند باشد.
لکسوس LM می تواند کراس اوور پرچم دار جدید این خودروساز باشد که اوایل سال جاری توسط LF-1 Limitless کانسپت به نمایش درآمده بود. باید منتظر ماند و دید لکسس چه برنامه ای برای این نام جدید دارد.

 

OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس