نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 320
زمان انتشار: 04 تیر 1397 12:36:00

مردم خودروهای وارداتی مدل 2018 را پیش خرید نکنند

مردم مواظب باشند که در پیش فروش های غیر قانونی شرکت نکنند ؛ مثلا در برخی از سایت ها مدل های 2018 برخی از خودروهای وارداتی پیش فروش می شود در حالیکه این خودروها اصلا وارد کشور نشده است.
مردم خودروهای وارداتی مدل 2018 را پیش خرید نکنند

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبر خودرو، رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران در خصوص گشایش سایت فروش خودروسازان و تاثیر آن بر قیمت خودروها در بازار اظهار داشت : چنانچه دست خریدارانی که قبلا به صورت عمده خودرو خریداری می کردند را بسته نگه دارند به این صورت که خودروسازان خودروها را به صورت پلاک شده به خریداران تحویل دهند تا از دست به دست شدن چند باره و به تبع آن افزایش قیمت خودرو توسط دلالان قبل از پلاک شدن جلوگیری شود ، قطعا قیمت خودروها کاهش خواهد یافت.

موتمنی افزود : اما چنانچه خودروها به صورت عمده و پلاک نشده به فروش برسند و مدیریت فروش و عرضه در دست عده ای خاص قرار بگیرد قطعا نمی توان انتظار کاهش قیمت خودروها را داشت.
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران معتقد است که پیش فروش خودروها باید متوقف شود و خودرو به نام خود خریدار باید به فروش برسد تا از این طریق دلال بازی نیز کاهش یابد.
وی با اشاره به تصمیم ممنوعیت واردات خودرو گفت : ممنوعیت واردات خودرو از یک سو بیشتر از قبل به آشفته بازار خودروهای وارداتی دامن می زند و از سوی دیگر وضعیت خودروهای پیش فروش شده بلاتکلیف خواهد ماند همچنین به علت کمبود خودروهای وارداتی در بازار ، صاحبان این خودروها ، خودروهای خود را با هر قیمتی که بخواهند به فروش می رسانند ؛ البته باید منتظر واکنش بازار به این موضوع باشیم و ببینیم که در آینده چه تاثیری بر قیمت ها خواهد گذاشت.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس