نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 97
زمان انتشار: 26 دی 1396 13:28:00

گردهمایی فراری ها به بهانه هفتادمین سالگرد تأسیس

بدون تردید، آرزوی هر فرد علاقه‏ مندی، راندن مدلی از فراری است و مالکیت یکی از نمونه‏ های بی‏نظیر آن رویای بعدی باشد. اما دسترسی به این سرخ پوشان گران قیمت از عهده هر کسی برنمی ‏آید و اگر بخت با شما یار بود، شاید بتوان برای مدت کوتاهی آنها را کرایه کرد و البته در نمایشگاه‏ های مختلف فراری‏ های هیجان انگیز را ملاقات کرد.
نویسنده: بهفر نامور
گردهمایی فراری ها به بهانه هفتادمین سالگرد تأسیس
مجله ماشین/  بدون تردید، آرزوی هر فرد علاقه‏ مندی، راندن مدلی از فراری است و مالکیت یکی از نمونه‏ های بی‏نظیر آن رویای بعدی باشد. اما دسترسی به این سرخ پوشان گران قیمت از عهده هر کسی برنمی‏ آید و اگر بخت با شما یار بود، شاید بتوان برای مدت کوتاهی آنها را کرایه کرد و البته در نمایشگاه‏های مختلف فراری‏های هیجان انگیز را ملاقات کرد. فرصتی دست داد تا طی سفری به کشور استرالیا در مراسم هفتادمین سالگرد تأسیس این برند افسانه‏ای شرکت کرده تا تجربه‏ای کم نظیر و فراموش نشدنی برایمان رقم بخورد. 


به گزارش خبرنگار مجله ماشین که در مراسم حضور داشت : این بزرگداشت با حضور بیش از ٦٠ دستگاه فراری که از سراسر استرالیا به خیابان لایگون شهر ملبورن آمده بودند برگزار شد. خیابان مذکور معروف به محله ایتالیایی ‏ها در ملبورن شناخته می‏شود در دو سمت خیابان با غذاهای ایتالیایی که امروزه طرفداران زیادی دارند از شما پذیرایی می‏کنند. با توجه به برگزاری مراسم و انسداد خیابان لایگون توسط پلیس مجبور به پارک خودرو در نزدیکی محل مراسم شدیم، در حال قدم زدن به سمت محل برگزاری دیدن خودروهای پارک شده بازدیدکنندگان نیز خالی از لطف نبود. ازجمله لامبورگینی اونتادور، آستون مارتین DB7، بنتلی کانتینانتال GTC، مک‏لارن 570 و همچنین مدل‏های زیادی از خودروهای اسپرت هولدن، ب‏ام‏و، مرسدس بنز AMG و... بالاخره به خیابان رسیدیم که تا چشم کار می‏کرد در هر دو طرف انواع فراری پارک شده بود، اسب‏های وحشی که اکثراً با رنگ قرمز خودنمایی می‏کردند، موتور جلو، موتور وسط، دو دیفرانسیل، محور عقب روباز و مسقف بودند. یکی از مزایای این همایش حضور مالکان خودرو در کنار خودروهایشان بود که با حوصله و هیجان زیاد در مورد اتومبیل‏های گران قیمت و خاص خود به بازدیدکنندگان توضیح می‏دادند. 
شایان توجه است که بر اساس برنامه‏ ریزی‏های قبلی، مراسم بزرگداشت فراری نیز بین روزهای 13 تا 15 (21 تا 23 مهر) اکتبر سال 2017 در موتورکلاسیکا ملبورن، واقع در ساختمان Royal Exhibition برگزار شده است. 
 

 

تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس